Вітаємо абонентів «Мейнстрім» у родині «Датагруп»

Раді вітати абонентів «Мейнстрім», що погодились користуватись послугами від «Датагруп», у нашій дружній родині! Дякуємо за те, що обрали нас у якості постачальника послуги інтернет. Тепер ви зможете насолоджуватися оновленою якістю послуг, яку гарантує національний оператор зв’язку для бізнесу та дому - один з найбільших телекомунікаційних операторів з 17-річним досвідом роботи на ринку України.

Послуги для фізичних осіб компанія надає під ТМ «Домашній Телеком». Тарифні плани та вартість послуг для абонентів «Мейнстрім» залишаються без змін – ознайомитися з ними можна у розділі Послуги та тарифи.

Для того, щоб користуватися послугами Датагруп, Вам достатньо сплатити перший рахунок одним з наступних способів:

скориставшись особистим кабінетом, посилання на який було надіслано в смс-повідомленні.  Логін та пароль до особистого кабінету залишились без змін.

через системи оплати, обравши іконку «Домашній телеком» та ввівши новий номер особового рахунку. Номер Вашого особового рахунку було надіслано в смс-повідомленні.

Якщо Ви не отримали смс, будь ласка, зверніться до нашого Контакт-центру за номером 0 800 210 000 (безкоштовно з мобільного). Наші фахівці повідомлять Вам номер особового рахунку.

Вітаємо Вас у родині «Датагруп». Сподіваємося, з нами Вам буде зручно і затишно!