Мейнстрим дарит подарки своим абонентам!

Эту осень «Мейнстрим» начал с преподнесения подарков своим абонентам! Для действующих абонентов вступает в силу действие акционного предложения «Подарки всем».

При оплате 6 месяцев пользования услугой доступа к сети  Интернет абонент получает 1 месяц в подарок. При условии одновременной оплаты за 10 месяцев- абоненту предоставляется 2 месяца пользования услугой доступа к сети Интернет в презент!

Спешите оформить заявку уже сейчас, и получить свой подарок!

Подробности и условия акции:

 

1. Умови акції поширюються на існуючих абонентів - фізичних осіб ПП «МЕЙНСТРІМ», які користуються послугою з доступу до Інтернету по технології Ethernet».

2. Усі існуючі абоненти отримають можливість користуватися послугою з доступу до Інтернету на наступних умовах:

- при умові передплати щомісячної абонентної плати одночасно за 6 місяців -

абоненту автоматично надається 1 (один) місяць* користування послугою з доступу до Інтернету з моменту підключення за акційними умовами**.

- при умові передплати щомісячної абонентної плати одночасно за 10 місяців –

абоненту автоматично надається 2 (два) місяці* користуватися послугою з доступу до Інтернету з моменту підключення за акційними умовами.

3. Дана акційна пропозиція буде діяти на постійній умові та підключитися до неї можна не одноразово.

4. Вартість користування додатковим обладнанням – додаткове обладнання не надається.

5. Відмова від користування послугами – згідно умов публічного договору про надання телекомунікаційних послуг.

6. Строк дії акційної пропозиції – не обмежений.

7. Акційна пропозиція не поширюється на абонентів, які користуються іншими акційними тарифними планами на момент внесення коштів на Особовий рахунок..

9. Фактична швидкість доступу до Інтернет – ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей кінцевого обладнання Абонента.

*- еквівалент розміру абонентної плати в грн., згідно тарифного плану, за який була здійснена передоплата при підключенні до акційної пропозиції;

 

** - абонентна плата не передбачена.